Cildinizi yenilemek, yepyeni bir hayat vermek, ölü hücrelerden, kabuklanmalardan ve çeşitli izlerden arındırmak mı istiyorsunuz?
Sivilcelerle başınız dertte mi?
Akne, leke ve sivilce izlerinizi yüzünüzden temizlemek mi istiyorsunuz?
Daha güzel, daha canlı ve pürüzsüz bir cilt özleminde misiniz?
Bu arzunuza Denizin derinliklerinden gelen mucize ile ulaşmak artık daha kolay!
Cildimiz gün boyu çevre koşullarının etkisi ile kirlenir. Egzoz dumanları, makyaj artıkları, cildin kendi salgıları, mikroorganizmalar cilt üzerinde birikir ve cildin normal işlevlerini yerine getirmesini engeller.

Ayrıca nikotin, alkol, sağlıksız beslenme, yetersiz uyku gibi bir çok faktör de cildin yapısını olumsuz etkiler.
Profesyonel Cilt Bakım Maskelerimiz içeriğindeki değerli maddeler sayesinde cilt üzerinde büyük etkilere sahiptir. Cildin sıkılaşmasına, beslenmesine, kırışıklıkların yok edilmesine, siyah nokta ve sivilcelerin giderilmesine, hücrelerin yenilenmesine yardımcı olan maske ayrıca göz altı morlukları ve torbalarının giderilmesinde de etkilidir. Bu maddeler cildin alt tabakasına nüfuz ederek deri altındaki yağlanmayı giderir. Böylelikle sivilce ve akne oluşumunu önler. Cildin sıkılaşmasını sağlar. İçerisindeki civanperçemi ve rezene özleri ile cilde tonik etkisi sağlayarak cildi sıkılaştırır ve taze bir görünüm kazandırır.

Cilde uygulandığı andan itibaren hızla etki eden maske, gözeneklerin temizlenmesini sağlayarak, cildin rahatça nefes almasını ve ferahlamasını sağlar.
Profesyonel bir cilt bakımı, cildin temizlenerek ve uygun ürünlerle desteklenerek bu olumsuz faktörlerin etkilerini ortadan kaldırır. Cildin normal işlevini devam ettirmesini sağlar. Cildinizin nefes aldığını ve parladığını hissedeceksiniz. Sizde Uzmanlarımızla tanışıp bu ayrıcalığı fark edin.