Bilim adamlarının gençliği korumanın sırrını keşfetmek için uzun yıllardır yaptıkları yoğun araştırmalar sonucu yeni bir yöntem ortaya çıkarttılar: Anti-Aging. Bu yöntemin hedefi, uzun yıllar gençliğinizi korumak ve fit kalmanızı sağlamak! Anti-Aging yöntemine göre, önemli olan ne kadar uzun yaşadığınız değil, bu yaşadığınız süreyi ne kadar kaliteli değerlendirdiğiniz! Artık şunu biliyoruz ki gençliği uzatıp yaşlanmayı geciktirmek mümkün. Bunu başarmak için yapmanız gereken, bilince dayalı sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek.
Yaşlanmanın pek çok sebebi var ama en önemli 3 faktörü büyük ölçüde kontrol edebiliriz: Serbest radikaller, hormonların azalması ve sağlıksız yaşam. Siz de bu faktörlere savaş açarak, uzun yıllar gençliğinizi koruyabilirsiniz.

Avrupa ülkesi ve Amerika’da tercih edilen kombine sistem VelaShape, son zamanlarda cilt gençleştirmede birçok ünlünün göz bebeği oldu.
Radyo frekans ile cilt yenileme yöntemi cildin en az 5 yaş daha genç görünmesini sağlıyor. Hiç bir cerrahi müdahale gerekmeden uygulanan bir yöntem olan Radyofrekans, sadece yüzde değil, boyun ve dekolte üzerinde de yaptığı etkiler sonucu cilt kalitesini arttırmakta, yüz boyun ve dekolte bölgesini gençleştirmekte, yüz ovalini toparlamakta, kolajen yapılandırılması ve cildin gerginleştirilmesi ve ayrıca düşük kasların kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.